| anonim_4396 a întrebat:

Fundita! Nu imi mai merge messu straight face Pana ieri mergea si de azi dimineata nu merge. Bag id-ul si parola[fara capswinking] si imi apare o fereastra cu un emoticon d'asta "sad" si niste scris: We can`t sign you in to yahoo! messenger. Si nu am schimbat nici parola! Am bit defender, sa fie de la asta? daca da cum il dezinstalez? imi zice sa il cumpar.

6 răspunsuri:
| cristina a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l iar
te asigur ca merge

| username_8290 a răspuns:

Am patit si eu asta... si nu a mers pana nu mi-am reinstalat WINDOWS`UL. FOLOSTESTE http://webmessenger.yahoo.com/

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Mai asteapta putin... daca nu dezinstaleasa zi reinstaleaza mesuuhappy

| KisaTheCute a răspuns:

Incearca asa :
lasa messu deoparte 24 de ore [ dezinstaleaza-l] apoi instaleaza-l din nou :X si o sa mearga, depinde si ce mess ai :* :X
Sper ca te-am ajutat.
Si, daca reusesti, nu m-as supara pentru o fundita blushing

| AcDc4ever a răspuns:

Pai asa mi s-a intamplat si mie l-am lasat cateva zile si dupa a mers eu cred ca era de la progamul lui al yahoo-ului asa mi-a zis o prietena

FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mario