| anonim_4396 a întrebat:

Fundita...pentru 2 intrebari! 1. cum pot copia in prima banca 2ce sa fac sa ma mute din prima banca.,. 1 e mai important

6 răspunsuri:
| rlk1234 a răspuns:

Iti pui copiute n penar si te faci ca cauti picul dar de fapt te uit acolo.ai grija cum ti penarul.si ca sa te mute habar n-am spueni ca te-ai certat cu colegul/colega de banca si nu mai vrei sa stai cu ea/el.si nu stiu cam atat.aa si cand te uiti la copiuta.fi atnet sa nu se uita profu la tne.si mai poti copia de la colegu d banca daca e desteptlaughing si o idee mai buna ar fi sa ionevti la materia respectiva.dar in fine cine nu a copiat la scoala?laughing funda?

| shiku a răspuns:

1Cel mai simplu ar fi sa scriii usor cu creionul pe banca apoi cand iti da testul ti mana pe locul unde ai scris si acoperi cu hartia pe care tziai scos-o sau care tio da. apoi dai hartia mai incolo si te faci ca te uiti pe ea 2.intelegete cu un coleg sa se mai uite la tine in timpu testului si asa o sa te mute dar sa ai grija ca poa sa te puna la catedra.

| delyss a răspuns:

Inregistreaza pe telefon, sau mp3, baga-l in buzunar si castile le bagi pe dedesubtul bluzei si prin manica pana ajungi cu ele la inkeietura maini.Pui mana la ureche, cum ai gandi, asa poti asculta ce ai inregistrat si nimeni nu baga deseama, (ai grija nu da tare ca colegul de banca, sau chiar profesoara sa nu auda ). Este simplu, si usor,. NOROC.

| delyss a răspuns:

Sa te mute din prima banca... e simplu. Nu vorbi cu colegul in timpul orei, nici nu te intoarce in spate. Cand vede ca ai un comportament bun te schimba in spate iar in locul tau pune pe cineva care toata ora ai place sa vorbeasca

| CiocolataCuPiper a răspuns (pentru delyss):

Dar nu ca vorbesc cu colegii ma mutat!