| matryko a întrebat:

Fundita! Sall! Stiu ca pentru jucatorii de metin2 vi se va parea absurd, dar mi-am facut cont pe metin si nu stiu cum sa trec la lvl 2! Numele meu pe cont este matryko! Fundita!

Răspuns Câştigător
| InVPent a răspuns:

Este simpli apesi pe tasta i si apoi dai click dreapta pe sabie din inventar si apoi te bati cu cainii si lupii daca vrei cateva siteuri private de metin2 cresti super repede si iti da arme +9 si la fel si armurile uite cateva Metin2United, Metin2GX, Metin2Guabbina, Metin35, Metin2Dinamika.

3 răspunsuri:
| Alleksandra a răspuns:

Pai. Vezi ca in inventar ai o sabie sau ceva. foloseste-o si omoara cainii salbaticiwinking. Si nu omori cate 8 odata deoarece esti doar lv 1. si iti dai seama cat mai ai pana la lv 2 la experientawinking. Succes :p Funda?! :$

| OanaMajoMadness a răspuns:

Casa faci lvl 2, 3, 4, 5, 6si asa mai departe trebuie sa te bati cu animale dar sa alegi animale mai slabe cam in jurul lvl-ului tau succes si fa lvl cat mai mare

| costi2011 a răspuns:

Metin2longju3,metin2candylongju