| Static a întrebat:

Fundita si vot pentru primul raspuns care ma ajuta! Am primit un microfon pentru cantat cu mufa jack, din acea mai mare la cap in forma de sageata. Ma rog, si nu am unde sa bag mufa, la PC nu merge, nu am statie, ce as putea sa fac, detaliatwinking. big grin

2 răspunsuri:
| Elena_8633 a răspuns:

Faci rost de o statie.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm. Jack mare... trebuie sa mergi la un magazin de electronice sa-ti iei un capat de jack de la jack mare la jack mic. am avut asa ceva. in cazul asta o sa-l poti baga la PC happy dupa ce-ti iei mufa
Multa Bafta!