| cristina_4754 a întrebat:

Fundita si voturi pentru totiwinking
Hristos a inviat!
Am si eu nevoie de parerea voastra!
Am foarte mult par:pe maini si pe burtacrying
Ce imi recomandati sa fac ca sa "scap" de el?
Adica sa ma epilez pe maini?(nu suport durerea de la epilator)deci cu ce mi'ati recomanda sa ma epilez cu benzi?(culama de ras creste repede si imi e frica ca de la parul care il am pe maini sa nu mi se faca padure prea marelaughing)
Nu stiu daca ati inteles.
Deci intrebarea era ce imi recomandati sa fac.(dar totui sa nu ziceti ca sa las asa ca imi va disparea cu timpul pentru ca nu vreau sa ramana asa deoarece toti se rad de mine ca sunt asa paroasa pe maini mai ceva ca unii baieticrying
Plzzzzz helllllp(dar fara sa radeti va rooog)

Răspuns Câştigător
| Diuutsuu a răspuns:

Epileazate cu benzi de ceara. In nici un caz sa nu te dai cu big-ul pentru ca va creste mai des si mai aspru. Ai sa vezi ca dupa ce folosesti ceara el va creste mai rar si cu timpul se va transforma in puf.
Dar daca vrei sa scapi repede de el, epileazate cu laser.

4 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Adevărat a înviat!
Ar fi bine să foloseşti benzi cu ceară pentru părul de pe mâini, dacă nu un big de la Gillette.
Baftă!

| Diddy a răspuns:

Foloseste crema epilatoare, sau roag`o pe mama ta sa te duca la un salon sa te epilezi cu ceara.
Dar daca nu suporti durerea, indicata este crema. Este usor de folosit si nici nu e scumpa [ in jur de 10 lei ].
Ai grija de tine! kiss

| xo9ox a răspuns:

Benzihappy

| Mary_9577 a răspuns:

Hey,cred ca e mai ok cu benzi e mai rapid! Eu folosesc epilatorul doar la portiuni mici!