| bubbuluv a întrebat:

Fundita! Vreau si eu niste jocuri pe browser adica sa-l joc pe net ceva gen sa am avatar si sa ma duc sa ma distrez sa imi fac prieten sa`mi cumpar haine masina casa etc. ...alte jocuri dar vreau si o descriere nu vreau sa`mi spuneti doar cum se cheama vreau si informati daca se poare. Dar nu vreau sa`mi spuneti IMVU ca de asta m-am plictisit ceva misto ori cum...:X merci! dau si vot:* mai multee va rogg

1 răspuns:
| F1 a răspuns:

Imperia Online Strategie
IMVU- Un fel de Sims
Sau cauta pe google dupa denumirea web browser based mmorpg.
Bafta.