| anonim_4396 a întrebat:

Fundita!love struck cam peste 2 saptamana. ma duc la majoratul unui prieten, aratati'mi si mie poze...sau dati'mi idei cum sa'mi fac parul plss.:angryam parul ...mediu...cu breton )

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Coriine a răspuns:

Buna!
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Simplu,cat mai simplu se poarta la petreceri d`astea de tineret.
Ai putea sa iti pui niste extensii drepteee,sa iti indrepti si tu parul,si bretonul la fel,extensiile sa fie luuungi, si sa il lasi desprins, va fi super:X.