| D3Dulici a întrebat:

Fundita.:X Vot! Stie careva cum as putea sa ma ingras mai repede.:-s Va rog! o reteta sau un regim cevahee hee ( Mama zice ca sunt bine asa si ca de la anul ma poate da la modeling, daar totusi vreau sa ma mai ingras un pic, sa fiu bine pentru inaltimea mea.) Plsss:X ast raspunsurile voastre.Pwpicii dragilor

Răspuns Câştigător
| Anon352 a răspuns:

Deci o idee foarte buna e sa mamanci multa ciocoolaughingiti zic meniulaughing
1.de dimineata poti manca o cioco cu lapte si un sandwitch ca la magazinlaughing
2.
a) (felul 1 ) o ciorba de cartofi
b) o pizza sau tocanita cu paine si pireulaughing
c) oprajitura sau inhetata...
acu nu stiu daca tie iti incape atat in burtica dar eu iti zic ce as face euwinking
baftaaa>:d< fundita?:X

3 răspunsuri:
| Robert_6755 a răspuns:

Fetito...mancare...mancare cat cuprinde! xD

| D3Dulici explică:

"Fetitó "? am 16 aniblushing apr 17 nu sunt chiar asa micalaughing)pup mersi mult:X

| Robert_6755 a răspuns:

Oricum...eu zic sa nu te ingrasi. Ca dupa aceea, va fi greu sa incetezi. Fa sport, sala. PS : era un banc, care semana cu raspunsul meuwinking.