| Bulbuc_1736 a întrebat:

Funditaaaa!:X

Heiii.:p
Vreau sa imi spuneti si mie cuvinte/fraze/gesturi care ii enerveaza la culme pe baieti.

Multumescccc.:*

1 răspuns:
| KyraW a răspuns:

Baietii se enerveaza la culme cand:le spui ca nu au dreptate,cineva e mai intelgent ca ei,ii calci pe picior, cand faci unele lucruri fara a-l baga in seama si spui ca nu l-ai observat, cand nu ii bagi in seama.Deci in cele mai multe cazuri,cand nu sunt ei printzi din poveste,cand nu au dreptate, cand ii pui in comparatie cu altcineva, cand spui ca x-ulescu e mai frumso ca el...deci cand nu sunt ei bazahappy. Succes