| Bulbuc_1736 a întrebat:

*Funditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa*

Buna!
Seara trecuta am avut un vis foarte ciudat.
Era cam asa :

Era in jur e ora 8p. m can ma intorceam de la spectacol( sunt balerina) si cand am intrat in camera mea, l-am vazut pe prietenul meu stand pe scaun alaturi de mama, si in camera erau mai multi oameni la care nu le vedeam fetele. M-am dus la prietenul meu si i-am pus mana pe fata, si era acoperit cu o plasa incolora( se vedea fata lui).

si brusc m-am trezit din cauza alarmei de la telefon.

Ce poate insemna acest vis?

Răspuns Câştigător
| AgentiadeturismInvenio a răspuns:

Probabil faptul ca mama ta si prietenul tau erau in aceeasi camera inseamna ca mama ta l-a acceptat si are incredere in el. Iar faptul ca lui i se vedea totusi fata, inseamna ca este un om bun si onest.