| roberta_3262 a întrebat:

~~FuNdItZzA~~

Hello TPU! Am nevoie de ajutorul vostru:D Vreau sa fiu reprezentanta AVON dar nu stiu nimic :))... Our si simplu ma inregistrez pe site`ul urmator si gata? Plzz ajutati`ma

http://www.reprezentantavon.ro/cum_devin_reprezentant_av on

Cel mai detaliat raspuns primeste fundita bine maritata:D dar si ceilalti vot

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Heii. Daca vrei sa te faci reprezentant trebuie sa vorbesti cu un lider ca sa te inscrie. Si daca nu ai 18 ani trebuie sa te inscrii pe numele unuia din parinti... Cand te inscri trebuie sa ai o comanda de minim 120 RON. Daca vrei sa ma mai intrebi ceva poti trimite mesaj privat si daca stiu iti voi raspunde. Sper ca te-am ajutat happy