| ElenaZamfi a întrebat:

Fundoi.Care are cont pe FARMERAMA? Cine imi zice si mie cum schimb parola?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data intri in joc, dupa ce ai intret dai la optiuni, dupa aia dai la date de cont, acolo e scrisa adresa ta de email, si dai continuare.trebuie sa primesti un email ca tu esti persoana ...si dupa ce l-ai primit, citeste-l si dai click pe link ca sa confirmi ca tu esti persoana care ai solicitat sa schimbi datele de cont. dupa ce ai dat click intri inapoi in joc, dai optiuni, date de cont si de aceasta data iti v-a aparea o pagina in care vrei sa schimbi parola!

2 răspunsuri:
| SimoooSven a răspuns:

Cred ca la uitare parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat si eu la uitare parola si nu imi recunoste mail... ce fac in cazul asta? eu inainte intram p hi5 la farmerama acum nu mai pot sa joc p hi5... o solutie ceva? pls