| b3nYy a întrebat:

FUndoi & voturi. vreau sa scot o poza si sa o pun in rama dar nu gasesc un program care sa bag marimea. adica am masurato cu linia. am bagat-o in photo draw dar iese mai mica sau mai mare. puteti sa imi dati niste sfaturi cum sa o masor si cum sa o printez la marimea aia?

Răspuns Câştigător
| Narcissa a răspuns:

Incearca cu photoscape.
il descarci si instalezi -->editeaza-->pui poza-->poza-->dimensiuni-->si pui ce dimensiuni vrei. happy Bafta!

1 răspuns:
| ionuutzuu a răspuns:

Nu mai bine te duci la un magazin specializat sa-ti faca EXACT marimea dorita? Asa ai si un material de calitate si scpai fara batai de capwinking