| Falcescu_Madalina_1997 a întrebat:

[Fundoi]...Vreau si eu niste statusuri pentru unele fete care sunt inidioase pe mine....( Iubitu meu a fost si cu ele si nu le-a iubit si-a batut joc de ele si pe mine ma uibeste. si astea vor sa se impace cu el.) va multumesc dau Funda'

3 răspunsuri:
| Markusfrtt a răspuns:

Daca si-a batut joc de ele, atunci isi va bate joc si de tine.Probabil el isi doreste ceva de la tine, iar cand va primi ce si-a dorit de va lasa balta.Esti asa sigura ca el te iubeste?

| queenofsaigon a răspuns:

Te faci de râs dacă te dai mare și ajungi tot ca ele.

Rămâi indiferentă, niciodată nu e bine să fii prea vanitoasă.

| catalinaicg a răspuns:

Cred ca mai bine esti indiferentawinking o sa le deranjeze mai tare ca nu le dai satisfactie.