| DeeaLove4 a întrebat:

FUNDOI:Xnu cred ca este potrivita categoria dar in fineoh go ondeci am 13 ani 1.80 si 54 de kgsadoare este bine sau ar trebui sa mai slabescsad

Răspuns Câştigător
| Elyy_1788 a răspuns:

WOW
ai 1, 80
cum sa mai slabesti!
esti binee!

10 răspunsuri:
| MihaiN1 a răspuns:

Buna!

Pentru varsta ta este foarte bine.
Nu esti grasa!
Avand in vedere ca ai 1. 80 este numai bine, daca aveai 1. 60 atunci se vedea ca esti grasa dar asa este numai bine, chiar ai putea sa mia pui 2-3 kg pe tine.
Cunosc persoane care au 1. 75 si 60 kg si arata super bine.

Succes!

Funda, te rog?

| Diddy a răspuns:

Uhhh. 1. 80 si 54 kg... Sincera sa fiu mi se pare ca esti cam slaba, in nici un caz nu trebuie sa slabesti!
Doctorita mea de familie mi-a spus ca kilogramele trebuie sa coincida cu inaltimea. Adica la 1. 50 de exemplu`, ideal ar fi 50 kg. La fete trebuie sa fie kg cu 10 mai putin ca na`h. Is fete :X Adica, in cazul tau... 1. 80, 70 kg (cred ca esti fata big grin)
Mi se pare foarte putin 54 kg straight face
Mai este o metoda prin care poti sa-ti calculezi kilogramele ideale in functie de inaltime, dar acum nu`mi vine in minte. :-s O sa incerc s`o aflu.
Daca vrei, imi dai maine mesaj si ti`o zic...

| Shake a răspuns:

Este foarte bine, chiar ar trebui sa mai pui ceva pe tinehee hee
eu am tot 13 ani 1. 63 si 50 kg deci cred ca e bine

| Nextone a răspuns:

Eu zic ca esti cam slab la o inaltime asa mare nu trebuie sa mai slabesti nici de cumhappy

| Villy0po a răspuns:

Si eu am 13 ani 1. 68 si 54 de kg...si pot spune ca nu par gras. eu zic sa nu mai slabestiwinking. apoi vei fi prea slab

| Pιxxιε a răspuns:

Wow.esti o norocoasa! La 13 ani sa arati asa. e clar o calitate.Si sincer. mie mi se pare cam putin 54 de kg. dar daca ai celulita.nu strica niste exercitii de tonifiere.Sincera sa fiu.io am 1. 60 si 46 kg.si mi se pare ca sunt ft slaba.Asha ca eu zic ca esti perfecta!winking. Sper ca te-am ajutat!love struck

| riri_6194 a răspuns:

Daca esti baiat da-mi si mie id tau laughing ( bine dupa inaltime sigur esti baiat laughing )

| AdavonC a răspuns:

Ar trebui sa te mai ingrasi vreo 2-3 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabeshte. eu am 16 si am 53 kg :d

| DubiDady a răspuns:

Heyhappy cum sa mai slabesti?happy la 1. 80 sa ai 54 de kg este foarte binehappy n-ar strica daca ai mai pune cateva kg pe tinehappy ...trebuia sa ai cel mult 70kg la 1. 80 happy... daca calculezihappy deci tu esti foarte binehappy!batting eyelashes