| Enigmă a întrebat:

Fundoiii`love struck Jocuri pentru party`uri gen Adevar sau Provocare? repet Funditalove struck

3 răspunsuri:
| RestricT a răspuns:

Pai, urmatoarea carte * distractiv, se joaca cu carti de joc, poker pe porunci, macao pe porunci, septica, ai sau nai. Toate astea se joaca cu carti de joc happy mai sunt si : piatra foarfeca hartie, fazan, popa prostu

| RestricT a răspuns:

Fundaa?

| eDaaaa a răspuns:

Fantanita love struck

sau mai stiu un joc inventat de niste prieteni

noi mereu cand ne jucam adv si prov mereu alegeam prov.
asa ca in jocu asta stiam ca alegem prov. si spuneam mozol pe toti baieti sau pe toate fetele laughing sau pe obraz pe toti.sau ceva de genu smug
sau puteti sa stingeti lumina si sa va jucati baba-oarba laughing)
dar o sa fie o dezordine in casa sau unde este petrecerea laughing

sau jocuri din astea inventate de voi :X
sper ca ti-am fost de ajutor! :X
fundita? love struck