| DieHexe a întrebat:

FUUUNDAAAAA! Intrebare pentru baieti :d Ce fel de fata va place? Trebuie sa fie foarte slaba sau merge si cu burtica? Vreti sa se machieze si sa se imbrace 'sexy'? sa fie visatoare sau cu picioarele pe pamant?
vreti sa fie inalta sau scunda? Sa se imbrace lejer sau 'sclipitor'? Multumesc :d

1 răspuns:
| Numero1 a răspuns:

Fizic vorbind:
As vrea sa fie inalta, parul nu conteaza, un zambet mare si frumos, ochii la fel foarte mari si frumosi si sa o scoata in evidenta,o voce calma nu pitigaiata sau groasa,picioare frumoase si sexi,fund bombat,un abdomen plat,bustul sa fie ridicat,sanii rotunji si mari, nici prea slaba nici prea grasa.

Obiceiuri:
Sa nu bea,sa nu fumeze,sa nu fie prea lenesa.

Moral vorbind:
Sa nu fie timida, sa stie ce vrea de la viata,sa stie sa fie sexi, sa nu fie nici pitipoanca nici tocilara(intre aceste extreme)sa nu fie rautacioasa,sa nu fie batausa, sa nu minta, sa fie sincera, sa fie amuzanta, sa-i placa sa-si traiasca viata
Nu am pretentii la machiaj dar mi-ar place sa fie frumoasa asa naturala fara sa aiba nevoie de niciun ajutor din partea cosmeticelor, machiajului.