| DrujbaPatrocle a întrebat:

Gen vreau sa fac lean merge daca pun tantum verde in loc de sirop gen nu stiu daca are codeina aia sau ce ii trebuie ca sa bagi in sprite ca sa ma apuce gen

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Nu, nu merge. La noi nu se mai găsesc siropuri cu codeină fără rețetă. Înainte de a încerca ceva atât de stupid informeazăte bine despre substanțele pe care le consumi și ai grijă mai ales la cantitate, când te joci cu droguri fără să te informezi temeinic în prealabil 10 miligrame pot face diferența dintre viață și moarte.