| Lucky9441 a întrebat:

Generala sau liceu? [ o scurta amintire love struck ]

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Liceu:trebuie sa dam test la matematica si un coleg nu stia nimic si a ales sa chiuleasca de la ora si sa stea prin curtea liceului pana se termina ora.Si vine profa ne da subiectele si ne apucam de ele,pe la jumatatea orei,profa a deschis geamul pentru ca era prea cald in clasa,si colegul care era pe afara a luat o piatra si a dat cu ea in clasa si nu a vazut ca este profa la tabla si direct in cap i-a datlaughing). Profa nu stia de unde a venit,se uita in toate clasa, pe suslaughing, noi numai puteam eram pe jos de ras.Am scapat si de test in ora aceealove struck a fost o zi frumoasa pentru ca toata ziua numai de acel subiect am ras si am vorbithappy

| cobritsA a răspuns:

Generala.
Cum a zis si lucky, a fost o simulare de incendiu, doar ca la ora de... tehnologica.
Imi amintesc si acum toate prostiutele pe care le face.Eu zic ca la generala e mai bine, te imprietenesti cu toti, iar la liceu va despartiti.Bine,ca puteti pica si alaturi de altii.
Ce zile frumoase erau atunci :X.Si acum as vrea sa fiu in clasa a 5 a, a 6 a...Sa retraiesc acele momente care mi-au intrat in suflet,pe care nu o se la uit.
Totusi e bine,cu majoritatea colegilor din generala,tin legatura,ne vedem mai mereu, deci nu e o problema in asta
O zi bunahappy. Zine si tu, intre ce optezi?

| Petruţa98 a răspuns:

Generala : ora de engelza e cam dezordonata. dar mai inti trebuie sa va spun pe profa de engelza o chema ciuperca ana, intr-o zi ca totate zilele un coloeg de al meu zis Miki isi facea de cap prin clasa
ear eu strigam dupa el ca sa stea cuminte pentru ca eu eram sefa clasei, profa de engleza a strigat si ea o data dupa el da nu i-a spus pe nume ia spud pe precala sa dar lui nu ia prea convenit si a tipat o data tare si clar Hrib si toti din clasa au inceput sa rada profa sa inrosit toata la fata... si ia scazut puncete la purtatre laughing

| Lucky9441 explică:

Incep eu prin a va da un exemplu - Generala - Cel mai aiurea moment a fost la simularea de incendiu - eram in ora de religie, cu castile in urechi, si se facea simulare pentru incendiu, toti au iesit afara, toata scoala, eu stateam si desenam cu castile in urechi. love struck

| durasdurpaneus a răspuns:

Liceul, imi amintesc odata cand saream pe geam la internat m-a prins directorul!laughing