| SweetSecrets a întrebat:

Guess Who a mai lansat vreo melodie noua?[Funditalove struck]

2 răspunsuri:
| LoveChocolate10 a răspuns:

Din cate stiu,dupa "Tot mai sus,Locul Potrivit,Manifest, Azi nu", nu a mai lansat nicio melodie.Voi fii la curent cu noutatile despre Guess Who si te voi anunta cand va aparea o noua piesa.Numai bine.:*

| Andreeaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

HeY:*! Din cate stiu cea mai noua melodie lansata de Guess Who se numeste "oriunde te duci" care face parte din albumul muzical "tot mai sus"winking. Sper ca ti-am fost de foloslove struck!