| alessia a întrebat:

Gumele orbit ingrasa?` thinking Asa am auzit azihee hee nu prea`mi vine sa cred. Funda la raspunsul` care ma convinge.As vrea sa stiu si de ce.happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ingrasa.
Doar ca asa cum a spus si @alillu duc la ulcer si gastrita daca nu mananci mancare cum trebuie(mesteci guma pe stomacul gol). Eu cred ca sunt pe calea asta.sunt constienta ca poate sa mi se intample si mie dar sti cum e... timpul asta nu-ti mai da voie sa faci nimic...laughing
Ma rog.deci gumele NU ingrasa!winking

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Gumele de mestecat n-au cum sa ingrase.

| iulika995 a răspuns:

Normal ca nu ingrasa. doar fac pofta de mancare

| alillu a răspuns:

Nici vorba sa ingrase.In schimb,in timp, duc la aparitia problemelor cu stomacul(gastrita, ulcer).ti-o spun din proprie experienta!