| xXStRiKeXx a întrebat:

Habar n-am ce inseamna prietenia!
Am avut un prieten (CIKA) de 15 ani eu am 13 de 1 an ne cunoastem neam distrat mereu am2 umblam doar noi doi ne simteam bine (macar eu. creck) neam mai certat din prosti jocuri etc gelozi dar cel mai mult pentru fete odata el s-a dat la o fata deea nana na si no iubea si am injurat-o odata si el s-a suparat cica dc am injurat dupa 2 saptamani cica a glumit laughing) de aia numai vorbea nimic facea nici ca ma cunoaste ACU iar ne-am certat pe toti (amici) din clasa a incercat sa ai faca sa nu mai vorbeasca cu mine happy ce sa zici domne dar am 3 prieteni buni el si inca unu acum vrea si pe ala sa nu mai vorbea cu me sal faca laughing
Azi sau dus pe faleza am2 dar ala care nu-s certat ca mutu nimic na zis
cE ziceti merita sa fiu prieten cu am2?
ala care m-am certat cu el recunosc ca mai faceam si eu glume proaste dar si el venea la mine se auto servea... n-am zis nimic! al lasam mai mult la pc sa umble el dar la el acasa daca vream sa umblu putin la pc sa ma uit la un anime ceva imediat gata venea sa inchida ala ca cica dc ma uit la prostile astea? doar ce vreea el faceam! happy acum ne-am certat findca : aia deea care tot la fel neam injurat a vorbit cu mine la tel cand erau certati tot el mi-a zis in vremea cand vorbeam la tel sa ma dau la ea am vorbit cu ea si la un momentad am intrebat-o Ma da tie ce-ti place la Marius(baiatu ala)? ma freca gandu a doua oara cica am zis ceati vazut toate fetele la el dar am zis ca Da tu ce ti-a placut cel mult la el gen parul corpu si acu el cica tot eu is bulangiu.laughing aia imediat mariuse mariuse ete ce mi-a zis! sa se inpace cu el sa ma faca pe me sa me cert cu el!

Răspuns Câştigător
| roZatoare a răspuns:

Ai o poveste cam incurcata...cei drept nici eu nu mai stiu ce e prietenia si eu aveam tot asa o prietena si cand a vazut ca a aparut altcineva de care sa profite m-a lasat balta si acum incearca sa-i intoarca pe toti impotriva mea... asta e viata, sfatul meu este sa ignori si mergi mai departe

1 răspuns:
| Cloudless a răspuns:

...Idee simpla. Schimbati grupul de prieteni. aia 2 in principal, cat despre anime. distreazate, fa ce vrei, pana la urma tot o poveste au la fel ca celelalte seriale "reale".