| Rustin a întrebat:

Hai care gaseste primul diferentele are fundau (P. S. is 2 diferente)
http://www.tare.ro/papy/11045-gaseste-diferentele

Răspuns Câştigător
| W1z4rd a răspuns:

Scrisul de pe acele 2 cutii+acel tabel de la ecranul calculatoruluiwinking

3 răspunsuri:
| mileyselydemy a răspuns:

Pai la cutiile alea in prima imagine scrie UPSON iar la a doua imagine THINK. Funda!
Apropo nu e frumos ce ai facut pentru. ca a doua imagine era cu ceva foarte prostesc!

| rater1994 a răspuns:

Da in primul rand situ smecheriatongue dar am descp o diferentatongue éa cutiile alea Sus scrie EPSON si jos scrie Think

| Cici_6929 a răspuns:

Kutiile