| Antonescu_Roxana_1995 a întrebat:

Hai sa ii ajutam cu totii pe acesti copii minunati! Intra pe acest link
http://www.maildirect.ro/inregistrare/9edf49c82fe6ba4f18 23a5d132935ef8 si prin crearea unui simplu cont donezi 10 centi unui copil care poate in acest moment nu are o jucarie sau o hainuta. Doar noi putem face ceva.

M-am gandit ca prin acest site pot face ceva pentru ei si pot face asta doar cu ajutorul vostru. Va astept si pe voi. Puteti da linkul mai departe pentru a putea intra si alti oameni cu suflet mare.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Unde-s copii? Ca nici vorba de ei, ci numai de bani si publicitate...