| Diana5320 a întrebat:

Haideti TPU sa batem recordul inregistrat : raspundeti ce vreti ca sa adunam cat mai multe raspunsuri(pentru ca sa batem recordul)

22 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Imi place ceafa la gratar cu ridichi si salata verde.

| oAnna a răspuns:

laughing vad ca tie iti arde de jocuri cand altii plang si se dau cu capu de pereti asteptand raspunsuri bune si concise ...pff ce s-au inmultit copilasii p aici

Răspuns utilizator avertizat
| Blondamea a răspuns:

Ce record? la raspunsuri?

| Afgshhakakl a răspuns:

Ce faci? laughing

| lesslonleygirl a răspuns:

Ok bine cat mai multe? bine

| lesslonleygirl a răspuns:

Bine. hai nu pe bune

| lesslonleygirl a răspuns:

Yoyoyo ce faci...

| lesslonleygirl a răspuns:

Nu stiu dastea

| lesslonleygirl a răspuns:

Amiiiiinnnnn...

| lesslonleygirl a răspuns:

Octaviaaaannn

| lesslonleygirl a răspuns:

Il iubesc pe baiatul ala... Octavian...

| lesslonleygirl a răspuns:

Nu are nici un pitic!

| lesslonleygirl a răspuns:

Ati auzit parodia melodiei Baby de JB? MORI DE RAS! uite un fragment:baby, baby, bay, dool. you're just a piece of plastic 'cause you're a baby baby baby dool hahaha

| lesslonleygirl a răspuns:

Yaaaaaaaawwwwwwwwww! cant la chitara si ma simt bine. Yoo-hoo Duda-duda! ha-0ha. cine canta cu mine? duda, duda sau... Kaka maka imnul crizei. Criza... kaka maka. criza. kaka maka hai cu mine!

| lesslonleygirl a răspuns:

Mah. haideti. mai avem nevoie de 3 raspunsuri. si. ajungem in "cartea popularitatii" La treaba cu voi

| lesslonleygirl a răspuns:

Nu a mai raspuns nimeni? Prahat(pakat)(pacat)

| dydydodox a răspuns:

Cum adika...ca sa ai cele mai multe raspunsuri?

ar fi frumos:*

| Diana5320 explică:

Trebuie sa batem recordul cumva...:-Plaughing

| 13h13 a răspuns:

Vrei sa batem recordul? sau sa faci tu puncte?