| buttercoree a întrebat:

Hailee. Bisexuale? sau lesbiene, nu-mi pasa. e cineva? :-s nu am nevoie de cat de amicitie, si poate mai mult daca e cazul. Vreau sa am prieteni ca mine sa ma inteleaga, nu sa par o ciudata intr-e " normali " happy

10 răspunsuri:
| Coozeman a răspuns:

Pot sa fiu eu prietenul taulaughing..Cauta-ma pe privat.Te voi intelegebig grin

| Xtadelo a răspuns:

Nu vrei sa pari o ciudata? Daca nu puneai si partea cu " Bisexuale? sau lesbiene, nu-mi pasa. e cineva? :-s nu am nevoie de cat de amicitie, si poate mai mult daca e cazul." era ok, dar asa esti o ciudata. happy

| buttercoree explică (pentru Xtadelo):

Merci happy

| Xtadelo a răspuns (pentru buttercoree):

Nu vreau sa par rea, sunt doar realista happy
Atata timp cat cauti o lesbiana sau o bisexuala...nu e ceva tocmai normal.

| buttercoree explică (pentru Xtadelo):

Atata timp cat asta simt, si asta iubesc si mie una mi se pare normal! chiar daca e baiat/baiat, fata/fata, baiat/fata LOVE IS LOVE dragostea e dragoste! dar ce cer eu tie sa intelegi... nu ai cum odata ce nu ai trait asta

| CrazzzyA a răspuns:

Crazzzy_girl_jo happy

| Dudu008 a răspuns:

Heii. Eu sunt bisexuala. Caut acelasi lucru ca tine, prietene la fel ca mine. Daca vrei ma cauti in privat si vorbim.

| Ciocolathaa a răspuns:

Am eu o prietenă care este lesbi. Poftim idul eii : dyadyana49

| roana22 a răspuns:

Pot eu sa fiu prietena cu tine!

| buttercoree explică (pentru roana22):

Sighs.wqui Cine vrea... da add