| andreiurza33 a întrebat:

Hallo! va rog mult imi puteti traduce ce zice fata aceasta http://www.youtube.com/watch?v=FxmZntIuQ_o? va rog, frumos frumos.

1 răspuns:
| livethislife a răspuns:

Pentru a-ti creste parul mai repede ai nevoie de ulei de masline si sampon pentru a-ti purifica parul.
Instructiuni mai clare: incalzesti 2-4 linguri de ulei de masline, il aplici pe scalp(pielea capului).
Iti faci putin masaj cu el la scalp, si apoi stai cu el pe cap vreo 2 ore.
Apoi te speli cu sampon.
Acest proces il repeti zilnic.
Sfat: nu incerca sa perii parul cat e ud/umed caci e mai fragil siil poti rupe/deteriora.
Succes, Paste fericit si iepurasul sa iti aduca multe fundite si tot ce iti doresti!