| lencikk a întrebat:

Halloo! Am aflat si eu de acest site acum pe google si am decis sa imi fac un cont :d...am intrat in niste intrebari si am vazut "expert TPU" poate cineva sa imi explice ce este mai exact asta adica cum devii asa ceva? si daca pueti sa imi spuneti ce este RANK-ul...multumesc mult si va pwpic dulchekiss...astept raspuns P. S daca puteti sa imi spuneti mai multe despre site... voi intrati des?

Răspuns Câştigător
| ProAlecks a răspuns:

Deci... Si tu poti deveni expert TPU dar trebuie putina munca...Cand raspunzi la o intrebare ti se da un anumit numar de puncte...Rank inseamna cate puncte ai si cat esti de bun. Daca raspunzi la sute de intrebari, si rankul o sa iti devina foarte mare o sa ajungi expert TPU. Nici eu nu sunt prea vechi pe site... Sunt de o saptamana si jumatate inscriswinking. Daca vrei poti sa imi dai fundita adica primul loc? Fundita este in dreapta raspunsului meu. happy Ai vrea sa imi dai fundita? Da? As fi onorat laughing.

2 răspunsuri:
| lencikk explică:

Iti dau fundita laughing

| bela6 a răspuns:

Noi ajutam persoanele care au nevoie :* fundita?