| anonim_4396 a întrebat:

Haloo ajutati-ma si pe mine urgent cum sa fac sa nu mi mai apare conversatille pe messsenger am facut toate setarile si tot nu se steg conversatile spuneti mi un yahoo mesenger care nu salveaza conversati sau cum sa dau cand intru la email sa mi apara si conversati dau funda si vot

2 răspunsuri:
| XanderLightBow a răspuns:

Intra la yahoo mail, intra pe contul persoanei, si cauta un buton pe care apesi sa stergi conversatia, scrie ceva gen " Remove Convertation " sau ceva.

| larissa06 a răspuns:

Nu exista asa ceva. apasa ctrl + shift + p si intra la conversation history. acolo ai "do not keep a history of my conversations", bifezi, click pe apply, apoi OK si gata happy e absolut imposibil sa nu mearga happy