| alexandraioanabibi a întrebat:

Haloo! Vreau si eu ideei pt adevar si provocare! Cel mai amuzant si bun raspuns primeste o funda!:333:***

2 răspunsuri:
| Krueger a răspuns:

Intrebari pentru "Adevar sau provocare"

1. Care a fost primul actor decare te-ai indragostit? Cati ani aveai si cat a durat fantezia?
2. Care este cel mai neobisnuit loc in care ai facut sex?
3. Ai citit vreodata jurnalul sau e-mailul personal al cuiva? Au aflat?
4. Care a fost cel mai pasional moment pe care l-ai trait?
5. Care este cel mai sexi film pe care l-ai vazut? Povesteste scena preferata!
6. Daca ar trebui sa lasi un actor sa te dezbrace complet, pe cine ai allege?
7. Ai plecat vreodata fara lenjerie intima pe sub haine?
8. Care au fost cele mai sexy haine pe care le-ai purtat? Cu ce ocazie?
9. Care este cel mai penibil lucru pe care l-ai facut vreodata?
10. Te-ai facut vreodata de ras in fata unei personae pe care vroiai sa o impresionezi?
11. Care a fost cel mai rau lucru pe care l-ai facut pentru ca te-a provocat cineva?
12. Care este cel mai ciudat vis pe care l-ai avut vreodata?
13. Ce varsta aveai cand ai vazut prima data un baiat/barbat gol? (fratii nu se pun la socoteala)
14. Cat de departe ai ajuns la o prima intalnire?
15. Care ar fi primul lucru pe care l-ai face daca te-ai trezi intr-o dimineata si ai fi complet invizibila?
16. Ai inotat vreodata goala? Cand si cu cine?
Provocari pentru "Adevar sau provocare"

1. Alege un tip de la bar si spune-i ca te-ai indragostit de el!
2. Aduna 3 numere de telefon ale unor barbati din club/bar
3. Saruta primul barbat care intra in bar.
4. Danseaza pe masa un minut
5. Convinge un barbat sa iti cumpere un cocktail
6. Cere-i unui necunoscut sa isi dea jos tricoul pentru tine
7. Imbratiseaza prima persoana care intra in club
8. Poarta o conversatie cu paharul din fata ta si prefa-te ca iti raspunde
9. Deseneaza portetul unei fete si incearca sa vinzi desenul cuiva din bar

| alexandra19961996 a răspuns:

Sa mestece pasta de dinti sau sa compuna o poezie de dragoste din 5 cuvinte alese la intamplare