| InfiniteInfinity a întrebat:

Happy New Year TPU`! :*
Speram sa trecem si de "Apocalipsa"`! laughing
Si ca tot venii vorba de apocalipsa din 2012 =D`. Voi cum ati descrie aceasta apocalipsa? [P. S. - Lipsa de ocupatie]

Cadou de Revelion - fundita la cel ce ma impresioneaza si vot la restul`! happy

Răspuns Câştigător
| AlexandraSmiley a răspuns:

An nou fericit!happy
Sincer, nu cred ca s-ar manifesta asa cum au fost regizate unele filme, cum ca pamantul s-ar despica, sau cutremure si alte nebunii.
Si, apocalipsa nu va veni pe 21.12. 2012, a fost o simpla eroare facuta de niste cercetatori, cand s-a dovedit ca data a fost gresita, a fost prea tarziu, oamenii deja impreastiasera vorba, cum ca in 2012 va veni sfarsitul.
Cam asta a fost ce am avut de spus.happy