| Din_Ana_1993 a întrebat:

Harry Styles din One Direction este gay?
Si este impreuna cu Louis Tomlinson?

Răspuns Câştigător
| Alecsandra123 a răspuns:

Nu Nu Nu nu sunt gay daca au o prietenie foarte apropiata asta e altceva dar nu sunt gay daca ar fi gay nu ar mai avea iubite si punct
PS pentru toti hateri care zic da sa ii pupe in c*r ce v-au facut ei ca sa ziceti asa ceva nu ii cunoasteti asa ca taceti dracu din gura si vedeti va de vietile voastre inutile fara a mai critica pe cineva

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu s toti gay? ca la cum arata

| Rakanishuu a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da!

| Dumniezău a răspuns:

Da,e gay.

| NicoNikolle a răspuns:

Nu, nu sunt gay...adica poate ca ai vazut poze cu ei sarutandu-se si asa.dar nu sunt. Adica daca ei ar fi si ar fi facut s_x crezi ca i'ar fi lasat pe Liam/Niall/Zayn sau altcineva sa le faca poza...e photoshop..este o firma care face poze cu ei schimbate pentru ca sa le vada fanii doar ca sa fie mai neindragiti de directionnere.