| x3_5798 a întrebat:

Hay TPU. Fanii serialului,, Vampire knight Guilty", care baiat v-i se pare cel mai frumos? >:

2 răspunsuri:
| ღKittyღ_1281 a răspuns:

Buna! baiatul cu parul alb dar nu mai stiu cum imi cheama!

| fdhgcvnb a răspuns:

Stiu eu:este baiatul absolut cel mai frumos-si ca sentimente,si ca infatisare. iti spun eu cum se numeste,@ღKittyღ:Kiryuu Zero! il ador din toata inima,autorul l-a creat si i-a conturat frumos si neglijent,intr-un mod indiferent,fermecator tocmai prin eleganta nefireasca a defectelor si calitatilor sale,superbul portret moral si fizic! O urasc din tot sufletul pe Yuuki pentru ca nu l-a ales pe el,la fel pe Kaname,dar si restul personajelor, pentru ca l-au ignorat, si el merita un rol mult mai important in serial... cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying