| Aleshaa a întrebat:

Heeeeeeeeey.
Eu pana acum nu am mai sarutat nici un baiat in adevaratul sens al cuvantului.Doar asa un pupic pe buze. Crdeti ca un baiat isi poate da seama daca nu am sarutat pe nimeni pana acum? Si ca el e primul?

4 răspunsuri:
| Icey_4856 a răspuns:

Nu credlaughing)si eu am fost in aceiasi situatie si a mers! Fi relaxata si ai incredere in tine asta e tot ce coneazahappy

| Ady_8512 a răspuns:

Hmm cam greu de scpus, depinde si de comportamentul tau! da pana la urma cati ani ai?

| Aleshaa explică:

14 ani am Ady tongue

| ciocolata76 a răspuns:

Nu are cum sa-si dea seama daca tu nu ii demonstrezi prin sarut ca nu stii asta