| Alllllexandra a întrebat:

Heeeeeeeei.Deci mi-am cumparat un carnetel superb si as vrea sa imi dati idei ce sa scriu in el, ca habar nu am..Si daca va intrebati de ce l'am mai cumparat daca nu stiu ce sa fac cu el, aveti aici raspunsul: e prea frumos! fundita ^.^

Răspuns Câştigător
| aDEeLAa a răspuns:

Poti sa scrii intamplari haioase si cand te simti prost le recitesti. Iti poti nota numerele de telefon sau citate dragute(din carti sau stiu eu unde le gasesti ) sau il poti lua la scoala si iti notezi temele, il poti face un fel de jurnal...

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Poti sa iei notite din cartile pe care le vei citi in 2014.

| Biiskrem a răspuns:

Îți scrii acolo toate problemele tale, detaliat, te descarci. Când îl umpli, îl arunci în foc.

| Tofu a răspuns:

Scrie lucruri despre Anime-urile tale preferate/melodii?