| Tina_1605 a întrebat:

Heeeeeey.
Daca sarut pe cineva cat timp sunt racita.il racesc si pe el. nu?:S

14 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
da, saracul si el o sa ia de la tine.

| Static a răspuns:

Pai tu ce crezi? Mai ales daca prezinti si o boala proprie, il poti baga in spital sau chiar omora in cazuti extreme. Deeci cel mai indicat ar fi sa eviti intalniri de genul, adica sa treceti la sarutat sau sa ii spui ca esti racita. E simplu, poti evita sa iti imbolnavesti de boli partenerul/a. Sper ca m-ai ascultat ^_^. Funda?

| paupaulapaulina a răspuns:

Daca sarutati in adevaratl sens al cuvantului el primeste virusi si se imbolnaveste happy

Te-asi sfatui sa mai ai putina rabdare pana cand o sa-ti treaca raceala big grin

Insanatosire gravnica happy

Fundita happy happy happy

| Mao a răspuns:

Aaaa. Da. Evident.

| Kylexy a răspuns:

Da dar daca il iubesti si te iubeste nu cred ca il intereseaza astawinking

| M3HappyKid a răspuns:

Nu credlaughingstraight face

| olly13 a răspuns:

Normal ca da microbi se trasmit prin sarut
funda:X?

| Denisa_3637 a răspuns:

Cel mai probabil daa :d!

| EvangelineDS a răspuns:

Normal ca da ii transmiti virusi sper ca te-am ajutat

| Lexii a răspuns:

Posibil, nu e ceva sigur.
Oricum daca cineva chiar vrea sa te sarute o sa isi asume acest "risc" de a lua racealabatting eyelashes.

| CrazyStHyl3 a răspuns:

Da, cred ca da... Dar mai poti astepta, dupa aia sa il sarutiwinking
Fundita plsss!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. daca te saruti cu el d mai mt ori. e posibil. dar dk il saruti d 2-3 ori. nu cred. fundita?/:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... Daca e un simplu sarut, o simpla atingere de buze nu cred ca il imbolnasvesti. Daca e un french s-ar putea sa-l bagi si pe el in spitallaughing. Oricum cel mai bine ar fi sa astepti sa iti treaca boala, mai ales daca e contagioasa.
Insanatosire grabnica!
Funda?puppy dog eyes

| alexandrubsb a răspuns:

Da il poti raci daca are sistemu imunitar slab daca are sistem imunitar tare atunci nai treababig grin