| Purelife a întrebat:

Heeeeelp! Mi-au iesit niste bubite rosii pe picioare... zici ca sunt cosuri. Prima data am crezut ca e iritatie de la epilat dar pana acum trebuia sa imi treaca.
Vreo solutie cv? Va rog...puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ILoveWeekends a răspuns:

Si eu am bubite din astea dar poti sa te vindeci folosind crema de galbenele si stand la soare. Sper sa dispara!

| Purelife explică (pentru ILoveWeekends):

De cat ori pe zi ar trebui sa imi dau cu crema de galbenele? Cat ar trebui sa stau la soare si in cat timp ar trebui sa dispara?

5 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Spala-te bine pe picioare, sterge-te si apoi unge-te cu crema de galbenele dimineata si seara. Daca nu-ti trec in 5 zile mergi la medicul de familie si cere-i trimitere la dermatolog.Nu ar trebui sa coste nimic daca esti asigurata la CNAS

| k1duTzuu a răspuns:

Poate sunt furunguri, si mie mi-au iesit, ehh dar nu e nimic, nu te teme...dar daca nu mai dispar du-te la farmacie si intreaba de ceva creme pentru "bubitele alea rosii". Succes tongue

| Purelife explică (pentru k1duTzuu):

In cat timp ar trebui sa dispara?

| k1duTzuu a răspuns (pentru Purelife):

Nu stiu...mie mi-au disparut, nu am bagat de seama in cat timp