| blablablasigatacamaplictisesc a întrebat:

Heeeei:*! Cum se mai numea desenul ala de pe minimax cu fata aia roscata care traia prin copaci si era prietena cu baiatul presedintelui si ea avea o veverita laughing)?

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Ma uitam cu fratemiu cand avea vreo 4-5 ani la desenul asta din plictiseala si chiar m-a fascinat. Se numea Tupu, asa cred!

6 răspunsuri:
| Klaaa a răspuns:

Tupu

| ady1997 a răspuns:

Desenul se cheama TUPU. uite:http://www.femei-moderne.ro/......18675.html
aici scrie despre desen.

| alexdj a răspuns:

Se numeste Whatssap sau ceva de genu.cauta asa cum tiam scris cu 1 s sau 2 de s si se poate sa gasesti!

| alexdj a răspuns:

Scuza-ma
wassup
era veverita ei
desenea se numeste CENTRAL PARC sau cu ca vezii tu.

| diana5 a răspuns:

Buna, stiu eu, fiind ca se uita si se uita verisoara mea. Se numeste Tupu

| deliut a răspuns:

Tupu