| γиαჯ a întrebat:

Heeei guys.Treaba sta in felul urmator: imi place un baiat de la liceu, si stam de vreo 3 luni si ne uitam unul la celalalt iar prietenii lui vorbesc despre mine in sensul in care as fii cu el. El mi-a dat de inteles ca-i plac adica era gelos pe un alt baiat care "se dadea" la mine. Acum nu mai vorbim de 3-4 luni, si in continuu se uita la mine. Nu stiu ce sa inteleg, ii plac sau nu? HELP :*

Răspuns Câştigător
| Missie997 a răspuns:

De placut ii place, am fost in situatia ta, dar treaba este ca pe el il retine cevawinking.

| γиαჯ explică (pentru Missie997):

Eu i-am mai scris pe fb de mai multe ori si nu stiu parca a devenit indiferent. Ce sa fac sa aflu ce am gresit sau ce il retine? happy

| Missie997 a răspuns (pentru γиαჯ):

Prietenii iti spun din propria experienta, daca nu iti raspunde la mesaje nu mai are rost sa ii scrii, nu il mai baga in seama pentru o perioada de timp si ai sa vezi ca el o sa te bage in seama, crede-ma merge de fiecare data happy

| γиαჯ explică (pentru Missie997):

Mersi mult big hug Chiar am avut nevoie de incurajarea ta! :*

4 răspunsuri:
| Missie997 a răspuns:

Hei big hug pentru putin :*