| PerrieEdw a întrebat:

Heeei, intru intra 9-a si nu mai vreau rucsac sau ghiozdan. Vreau o geanta dar nu acelea din panza. Ma gandeam la una ca aceasta : http://www.julie.ro/product/197/5515/Geanta-Shopper-Morg an-Cu-Tinte.html numai ca eu am vazut una cu manerele mai lungi, acelasi model si putin mai mare. Nu foarte mult si avea si tinte. Ce ziceti? am auzit multe persoane ca isi iau genti la liceu dar nu vreau sa fiu singura cu geanta de piele;-s

2 răspunsuri:
| ingerasdulke15 a răspuns:

Nu esti singura cu geanta la liceu stai linistita happy oricum uitate sunt foarte multe modele dar ai grija sa iti incapa caietele si cartile unele carti sunt mari, eu mi-am loat o geanta si am luat-o degeaba pentru ca nu imi incapeau cartile, poti sa iti iei geanta nu au profesorii nimic impotriva si cred ca o sa mai fie si alte fete care o sa isi ia geanta dar fiecare are gustul ei (gusturile nu se discuta ) stai tu linistita :* sa alegi o geanta frumoasa PApa

| Clauvdgg a răspuns:

Eu n-as da atatia bani pe asa o geantawinking.