| Chlo a întrebat:

Heeei la toata lumea. Eu sunt genul punk/rock si daca ma puteti ajuta cu un videoclip pentru creasta ceva in genu' asta

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:17, s:0&biw=1280&bih=530 Dau funda. mersi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca sa nu iti faci cresta lumea ar putea zice ca esti un cocalar care s-a dat de pe manele pe rockwinking lasa-ti parul sa creasca depinde cum il ai daca se poate lasa in jos nu il lasa sa treaca de umeribig grinbig grin mai bine fi genul rock decat punk-rockhappy