| anonim_4396 a întrebat:

Heeei! Nu sunt eu genul sa cred în vise, mi se pare o porcărie, dar dacă e cineva pe site-ul asta care se pricepe la asa ceva, sa mi spuneți și mie.Acum ceva timp am fost la Orsova și ne am plimbat cu salupa. Căpitanul, era un băiat drăguțel, puțin mai mare decat mine. laughing) chestia e că de atunci îl tot visez și mă gândesc random la el, nu îl mai pot scoate din minte.E o întrebare aiurea laughing), dar ce înseamnă, că mă bântuie. laughing))

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca l-ai ramarcat si in subconstient te gandesti la el. Atata tot.

2 răspunsuri:
| MeisterSchnitzel a răspuns:

Poate-ți place de el...

| User672916472men a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

Cum sa-mi placa de el dacă n am avut nicio interacțiunelaughing e atractiv, într-adevăr, dar nici chiar sa mi placă de ellaughing