| cristtinaaa a întrebat:

Heeei, păăi. acum 3 ani mi-am plombat o măsea şi acum mă doare de mor... nu ştiu ce a făcut acel stomatolog, dar în fine. Acum mă bate gândul să mă duc la un alt stomatolog. Deci m-ar durea daca mi-ar scoate plomba? Sau ce mi-ar face?
Vă rog eu mult fără bătăi de joc!
Mulţumesc, fundita!
Scuze categorie.

Răspuns Câştigător
| Robertty a răspuns:

Logic ar trebui sa ti scoata plomba sa ti omoare nervu si sa ti o plombeze din noi doare un pic la omararea nervului da u ai spui ca lesini repede si i ti face anestezie ca altfel nu prea fac si gata!winking