| raul123raul1raulll a întrebat:

Heeei. Știți câteva locuri de munca online care nu necesita experiență? Sa fie part time. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur: in agricultura, la gradini, sere, pomi fructiferi si in constructii nu se cere experinta si nici diplome sau cerificate.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cam greu asa. Daca dai un search,, job part time remote elevi'' nu gasesti mai nimic, apar maidegraba pentru studenti, pe siteurile specifice bestjobs, ejobs si ce-o mai fi. Daca ai 16 ani ai avea mai mare noroc cu ceva part time si atat.Bafta!

| MistarGoGu a răspuns:

Maxim completat sondaje pentru 3- 5 $ / sondaj! Orice alta activitate *( programare, editare foto -video, costumer service pe mail, chat intr-o limba străină, traducere / verificare texte / documente ) necesita o anumita experienta!
UpWork, Fiverr, JobRack && more platforme de freelancing unde poti " lucra " daca stapanesti ceva chestii menționate mai sus! Pana si banalul vlogging pe YTube cere experienta de filmare, editare si interpretare date din YTube Studio daca vrei sa iti faci o strategie de content si crestere a canalului *( daca ai sau vrei sa te apuci )!