| Anonimaa27 a întrebat:

Heeei TPU. Ok deci stiu ca nu am voie sa pun intrebari legate de teme si scoala, dar este urgent (teme de vacant, stiti voi povesteawinking ). Ce fel de parghii sunt capsatorul si perforatorul (adica genul 1, 2, sau 3)?

Mersiii mult anticipat, vacanta frumoasa in continuare! :*

2 răspunsuri:
| Anonim0204 a răspuns:

Hmmm...
1.În atenţia elevilor/studenţilor: Nu acceptăm întrebări prin intermediul cărora încercaţi să vă rezolvaţi temele pentru acasă sau temele de vacanţă. Cei care nu vor respecta acest aspect riscă să fie sancţionaţi prin ştergerea/ suspendarea contului.

| Anonimaa27 explică (pentru Anonim0204):

Nu este tema completa, keep calm. Doar ca nu am inteles partea aia si am crezut ca ma poate cineva sa inteleg cum e cu fizica asta. Mersi oricum pentru avertisment.winking