| ArilAll4Tech a întrebat:

Heeei! Vreau si eu opinia voastra la poza asta: http://500px.com/photo/57022526
Multumesc anticipat :D

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Foarte frumosă!
Un aspect plăcut pentru luna o lună ca ianuarie.

| AndyLavy a răspuns:

E foarte draguta.Un moment de relaxare, mi-ar placea sa ma plimb pe acolo happy

| ArilAll4Tech explică (pentru AndyLavy):

Multumesc, daca esti din Bucuresti, poza e facuta in parcul Carol. happy

| AndyLavy a răspuns:

Nu, nu sunt din Bucuresti. Surprinzator totusi, ma asteptam sa fie din alta parte, in orice caz nu din Bucuresti. Am o alta viziune asupra acestui oras.
O seara faina!

| FoundYouLover a răspuns:

Vrei opinia noastra in ce sens? Daca e frumoasa sau urata? Daca e adevarata sau facuta cu photoshop? Eu iti spun ca e frumoasa si adevarata, nu e facuta cu photoshop.