| pinklife97 a întrebat:

Heeeii:*am nevoie de niste sugestii de surpriza la ziua fratelui meu care implineste 11 ani.isi tine ziua intr-un local. vreau ceva care sa il faca fericit. funda+voot.promit!:*

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ce zici de un ceas breloc de genul http://www.crownfashion.ro/......ort-808480 sau un tricou cu un desen haios?

| pinklife97 explică:

Uhm.cred ca ai inteles gresit.intrebarea de fapt a fost despre ce surpriza as putea sa ii fac de fata cu prietenii lui
oricum iti multumesc de raspuns.ai primit un inteligent de la mine>big grin