| ralukuu a întrebat:

Heeey! Buna tuturor! Am o nelamurire...stiti vreo cale prin care sa fac cat mai multe like-uri pe facebook fara sa le cersesc sau sa adaug tagg-uri? Daca da, care este aceea? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Negociaza cu alti pe like-uri si tu le dai altceva in schimb sau fa-ti u blog si sponsorizeaza-l.
Bafta!

| ralukuu explică (pentru MihaiGe):

Pai..multumesc!

| MihaiGe a răspuns (pentru ralukuu):

Pai...raspuns castigator?

| ralukuu explică (pentru MihaiGe):

Nu e chiar ce vroiam eu sa aflu! dar okay!

4 răspunsuri:
| AndreeaAndreutza12345 a răspuns:

Pai, sunt multe grupuri gen Schimb de likes. Acolo faci schimb de likes cu ceilalti de pilda https://www.facebook.com/groups/SchimbDeLike2013/ Funda?