| ralukuu a întrebat:

Heeey! Buna tuturor! Am o nelamurire...stiti vreo cale prin care sa fac cat mai multe like-uri pe facebook fara sa le cersesc sau sa adaug tagg-uri? Daca da, care este aceea? Dau funda! (scuzati categoria)
multumesc!

3 răspunsuri:
| Maaariiiiiaaaaa a răspuns:

Ai putea sa distribui de pe contul tau imagini cat mai drgaute, iar asa persoanele care le vad pot intra si pa pagina. Sau poti sa postezi numele paginii cu tagg. :* Sper ca te.am ajutat. :*

| Katherineeeee a răspuns:

Pai pe facebook exista grupuri de publicitate reciproca( dai like la o pagina, lasi link-ul intr-un comm si primesti like de la acea persoana). Scrii la ''Search'' ceva de genul: '' Publicitate pentru... '' si o sa-ti apara grupurile. Sper ca te-am ajutat!

| pisicel12 a răspuns:

Distribuieti fotografia pune un text bun la poza ta in care fiecare sa se regaseasca big grinwinking dar fara sa ceri likuri sau sa dai tagg asta este singura optiune distribuio big grin