| QueenOfLeon a întrebat:

Heeey happy
Happy Halloween pentru maine big grin
Deseara o sa am o petrecere cu ocazia Halloween-ului si chiar nu stiu in ce sa ma costumez. Vreau ceva simplu si usor de gasit big grin
Si mai puteti sa imi spuneti niste filme? Bine ar fi de groaza.Si cu niste dovleci malefici prin ele happy Inafara de Trick 'r Treat.
Bye.

Răspuns Câştigător
| Geronimo9234341 a răspuns:

Eu am avut ieri Halloween Party big grinsuper cool! Deci poti sa iti iei un lant mare (ca de caine laughing...) si ii pui in loc de medalinon un lacat big grin...eu asa am facut.Pe niste ochelari de soare iti scrii numele gen,, Andreya pe o lentila si pe cealalta Girl )Haine largi si esti o reparita autentica aaaaa si multe Bling-Blinguri big grineu am avut si o tigare falasa.big grin Mult noroc! HappY HalloweeN si sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceva schelet

| me a răspuns:

Costumeaza-te in mairlyn monroe, e foarte funny